en_GB.utf8, en_GB.UTru_RU.utf8uk_UA.UTF-8

  Contact Us:

  2 Rymskogo-Korsakova str., Sumy, Ukraine, 40007

   info@pohnp.sumdu.edu.ua 

  +38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73, 33-10-24

  +38(0542)33-40-58

  qr-code

  Find Us on Google-maps 

  PECPR Department of SSU on Google-maps

  On-line

  Processes and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on FaceBookProcesses and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on Linkedin

  Login Form  Users On-line

  We have 20 guests online

  Feedback

  Any suggestions on editing and posting new information on the site you can send by e-mail

  Found a bug? Select it and click

  Система Orphus

  Events

  12-15.06.2018 International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange (DSMIE-2018)

  International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange (DSMIE-2018)

  JUNE 12-15, 2018, SUMY, UKRAINE

  DSMIE-2018 is the international forum for fundamental and applied research and industrial applications in manufacturing. International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange focuses on a broad range of research challenges in the fields of Manufacturing, Mechanical and Chemical Engineering, addressing current and future trends in design approaches, simulation techniques, computer-aided systems, software development, ICT tools and industry 4.0 strategy implementation for engineering tasks solving. DSMIE-2018 brings together researchers from academic institutions, leading industrial companies, and government laboratories located around the world for the purpose of promoting and popularization of the scientific fundamentals of manufacturing. The conference schedule will include keynote lectures and technical sessions, expert panels, an exhibition of industry partners and more.

  The working language of the conference (including conference proceedings, presentations, and discussions) is English.

  Important Dates

  December 1, 2017 Paper submission
  February 1, 2018 Acceptance notification
  March 1, 2018 Camera-ready version
  March 15, 2018 Registration / Fee payment
  June 12-15, 2018 Conference dates       

  Contact Info

  Sumy State University
  Faculty of Technical Systems and Energy Efficient Technologies
  2 Rymskogo-Korsakova St., Sumy, 40007, Ukraine
  E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

  До уваги абітурієнтів нова спеціальність - Комп’ютерна хімічна інженерія!

  До уваги абітурієнтів! В рамках напряму підготовки (спеціальності) 133 - Галузеве машинобудування Ви можете отримати підготовку з нової спеціалізації (освітня програма) - Комп’ютерна хімічна інженерія!

   НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН підготовки бакалавра за спеціальністю (напрям підготовки) 133 - галузеве машинобудування зі спеціалізації (освітня програма) - комп’ютерна хімічна інженерія.

  На кафедрі активно застосовуються інтегровані технології автоматизованого проектування з застосуванням сучасних CAD/CAM/CAE-систем у комп’ютерному моделюванні, конструюванні та дизайні основного технологічного обладнання установок хімічних та нафтогазопереробних виробництв. Проекти студентів, підготовлені під керівництвом провідних викладачів кафедри є переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2013/2014, 2015/2016 н.р. з галузі «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні». Саме у нас навчаються визнані на Україні та далеко за її межами «АСи» комп’ютерного 3D-моделювання, про це неодноразово доведено участю в конкурсі “Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования”.

  Ліцензійні програмні продукти, що використовуються: SolidWorks, Autodesk Inventor, КОМПАС-3D, ANSYS та багато інших. Для студентів та викладачів надається безкоштовний доступ за програмою “Студентська спілка Autodesk” на повнофункціональні навчальні версії продуктів Autodesk Inventor Professional, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Plant 3D, Autodesk Plant Design Suite, Autodesk Factory Design Suite, AutoCAD Revit Architecture Suite, Autodesk AliasStudio і багато інших програм Autodesk для креслення, 3D моделювання та дизайну, а також навчальні матеріали. 

  В рамках проекту «Програма підтримки вищої школи» від світового виробника програмних комплексів для інтегрованої розробки АСУ ТП / АСУП компанії AdAstra Research Group, Ltd кафедрою отримано останню версію інструментальної системи базової лінії TRACE MODE® 6 класу SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) / HMI (Human Machine Interface) з офіційною технічною підтримкою від розробника та можливістю безкоштовного оновлення, яку в 2015/2016 н.р. запроваджено у навчальний процес в рамках викладання нової дисципліни «Автоматизація та комп’ютерне керування виробничих процесів».

  000102

  New Optional Courses for CAD\CAM\CAE\SCADA-systems

  До уваги студентів напрямів підготовки
  6.050502 - інженерна механіка та 6.050503 – машинобудування!

  Для Вас з'явилася можливість вивчати дві нові цікаві дисципліни за вибором «САПР машин та апаратів» (6-семестр), «Комп’ютерне моделювання і оптимізація процесів гідромеханіки та тепломасообміну» (7-семестр), «Автоматизація та комп’ютерне керування виробничих процесів» (8-семестр) націлені на покращення Вашої комп'ютерної підготовки у напряму систем автоматизованого проектування і компьютерного керування технологічними процесами.

  Для студентів спеціальності ХМ своєчасне вивчення вище вказаних дисциплін значно полегшить подальше курсове та дипломне проектування, а також виконання магістерських робіт. Тому вказані дисципліни за вибором для студентів напряму підготовки 6.050503 – машинобудування фахового спрямування 05050315 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» є обов’язковими для вивчення!

  Read more...