en_GB.utf8, en_GB.UTru_RU.utf8uk_UA.UTF-8

  Contact Us:

  2 Rymskogo-Korsakova str., Sumy, Ukraine, 40007

   info@pohnp.sumdu.edu.ua 

  +38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73, 33-10-24

  +38(0542)33-40-58

  qr-code

  Find Us on Google-maps 

  PECPR Department of SSU on Google-maps

  On-line

  Processes and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on FaceBookProcesses and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on Linkedin

  Login Form  Users On-line

  We have 42 guests online

  Feedback

  Any suggestions on editing and posting new information on the site you can send by e-mail

  Found a bug? Select it and click

  Система Orphus

  e-Learning (дистанційне навчання)

  Дистанцiйне навчання в СумДУ

  Кафедра здійснює підготовку за дистанційною формою навчання фахівців з вищою освітою за освiтньо-квалiфiкацiйними рiвнями:

  - бакалавр за напрямом підготовки 6.050503 - машинобудування (фахове спрямування 05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв);
  - спецiалiст (інженер-механік) зі спеціальності 7.05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв.

  Підготовка фахівців за дистанційною формою навчання здійснюється за профілізацією 05050315.01 – машини та апарати хiмiчних виробництв.

   

  Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.
  Дистанцiйне навчання в нашому університеті дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання. Online-студія СумДУЦе ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу сучасним інформаційним технологіям в освіті та цінує свій час!

   

  Переваги дистанційного навчання:

  - 100% забезпечення необхідним для навчання матеріалом,

  - постійний контакт з викладачами, необмежена кількість консультацій,

  - вартість навчання є вдвічі дешевшою, ніж на денному відділенні, й меншою на 10% за заочну форму,

  - економія часу й коштів на поїздки до університету,

  - шанс отримати вищу освіту людям з обмеженими фізичними можливостями,

  - можливість одночасного отримання двох спеціальностей (навчання за дуальними планами),

  - поступове пристосування до комп’ютерних технологій, що знадобиться й у професійній діяльності.

  У 2010 році в Регіональному центрі дистанційного навчання (РЦДН) СумДУ створено унікальну спеціалізовану online-студію, яка дозволяє забезпечити:
  - проведення online-консультацій та занять для студентів дистанційної та заочної форми навчання,
  - двосторонній аудіо й відеозв’язок викладача і студентів,
  - необмежені можливості використання віртуальної сенсорної дошки для презентацій і віртуальних демонстрацій,
  - запис і online трансляцію навчальних відеоматеріалів.

  В студії одночасно можуть працювати до 4 викладачів. Кожне робоче місце звукоізольоване, обладнане засобами зв’язку з локальними центрами дистанційного навчання (ЛЦДН).

  Відкрита освіта: безкоштовний доступ до цінних знань!

  Приклади навчально-методичних розробок електронних засобів (тренажерів, симуляторів, імітаторів) навчання зі спеціальності

  Ляпощенко О.О. Создание 3D-модели кожухотрубчатого теплообменника с помощью CAD-системы КОМПАС-3D / О.О. Ляпощенко, В.М. Маренок, С.В. Денисенко. - Електронний засіб навчання каф. ПОХНВ. - Сумы: СумГУ, 2012.

  Віртуальний тур по пивоварному заводу «Славутич» (Carlsberg Group)Віртуальний тур по пивоварному заводу «Славутич» (Carlsberg Group), переглянь і стань справжнім спеціалістом у пивоварінні!

  Особливість проекту полягає в його інтерактивності й інформативності. Поки відвідувачі розглядають процеси і етапи пивоваріння, приховані на реальному заводі в металеві чани і механізми, екскурсоводи розповідають усі особливості виробництва, звільняючи користувача від читання інформації. При бажанні завжди можна перервати розповідь і отримати довідку по незнайомих термінам. Окрім перегляду фотографій, користувач має можливість побачити процес виробництва в режимі реального часу за допомогою чотирьох веб-камер. При цьому спостерігати можна не тільки за тим, що відбувається в цеху розливу, але і в цеху бродіння, де температура повітря нижче нуля і доступ відвідувачів обмежений.

   

  ЛВЗ PRIME приглашает всех желающих на виртуальную экскурсию по предприятиюВіртуальний тур по лікеро-горілчаному заводу PRIME

  Віртуальні двері PRIME відкриті для бажаючих, а спосіб побувати на підприємстві простий. Для цього Вам знадобиться перейти за посиланням вище і 20 хвилин часу, який ви проведете цікаво і корисно. «Здравствуйте, мы рады вас приветствовать на лучшем ликероводочном заводе Европы – PRIME. Меня зовут Анна – я ваш экскурсовод. Сегодня вы узнаете, как производится качественная водка» - вітає з екрану чарівна Анна - штатний екскурсовод заводу PRIME. Разом з нею Ви здійснюєте подорож по заводу, переходите з цеху в цех, знайомитеся з виробництвом, заглядаєте в лабораторію, дегустаційний зал. Також перед вами відкриє двері «Перший український музей горілки», в якому представлено понад 1000 старовинних і сучасних експонатів. Для уважних екскурсантів творці пропонують вікторину і гру.