Вітаємо Ольгу Настенко з успішним захистом кандидатської дисертації

28 жовтня 2016 р. у спеціалізованій вченій раді К 55.051.04 Сумського державного університету (СумДУ) відбувсь достроковий успішний захист аспіранткою кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв Ольгою Настенко дисертації за темою "Моделювання процесів інерційно-фільтруючої сепарації газорідинних сумішей", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.17.08 - процеси та обладнання хімічної технології (науковий керівник – к.т.н., доц. Олександр Ляпощенко).

Нагадаємо, що Ольга Настенко єдина в Сумській області у 2014/2015 н.р. удостоєна академічної стипендії Президента України. Вона є переможцем міжвузівських та всеукраїнських олімпіад (дипломи I та III ступеню), призером II туру Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт 2011/2012 та 2013/2014 н.р. (два дипломи I ступеню), науковим керівником призерів II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014/2015 н.р. (диплом I ступеню). В 2015/2016 н.р. стала переможцем стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» і протягом двох семестрів в рамках програми перебувала на закордонному стажуванні в Познанському політехнічному університеті. Здобувач є співавтором 10 наукових статей у фахових виданнях за тематикою дисертаційного дослідження, з них 4 статті у закордонних виданнях (зокрема, Болгарії, Польщі, Швейцарії, Росії) та 4 статті у виданнях, які включені до міжнародних наукометричних баз (у тому числі 2 статті у виданнях, які обліковуються наукометричними базами Scopus та Web of Science), а також отриманих 6 патентів України на корисну модель. Остання наукова стаття “The model of crossed movement and gas-liquid flow interaction with captured liquid film in the inertial-filtering separation” , співавтором якої є здобувач, опублікована у провідному світовому фаховому виданні з поширення нових методів сепарації і очищення гетерогенних систем в хімічній інженерії, яким є журнал  “Separation and Purification Technology”що має щорічний Impact Factor 3.299 (5-Year Impact Factor 3.758), а також одночасно реферується міжнародними наукометричними базами даних Scopus та Web of Science.

Вітаємо з успішним захистом здобувача та наукового керівника. Бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!