Вітаємо науковців кафедри з успішним захистом кандидатських дисертацій

3 березня 2017 р. у спеціалізованій вченій раді К 55.051.04 Сумського державного університету (СумДУ) відбулися успішні захисти дисертаційних робіт асистентом кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв Андрієм Литвиненко за темою "Класифікація та пневмозбагачення сипких сумішей у гравітаційному пневмокласифікаторі" (науковий керівник – к.т.н., доц. Микола Петрович Юхименко) та молодшим науковим співробітником лабораторії грануляційного та масообмінного обладнання СумДУ Сергієм Шабрацьким за темою "Гідродинаміка газорідинних систем в реакторах з самоусмоктуючими перемішуючими пристроями" (науковий керівник - к.т.н., професор Віталій Якович Стороженко) поданих на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.17.08 - процеси та обладнання хімічної технології.

Вітаємо з успішним захистом здобувачів та наукових керівників. Бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!