Студенти кафедри переможці конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість»

З 26 по 28 березня 2019 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість». Другий етап передбачає захист претендентами своїх робіт, які надійшли до оргкомітету галузевої конкурсної комісії та пройшли подвійне рецензування (І етап).

Привітати учасників, модераторів та конкурсну комісію конференції прийшов перший проректор університету Мандрик О.М. Він підкреслив важливість проведення таких щорічних конкурсів на базі ІФНТУНГ, який володіє великою кількістю наукових лабораторії, де працюють студенти, де створюються  та впроваджуються нові розробки, де формуються нові покоління вчених та фахівців: «Наш університет випустив понад 60 тисяч випускників, які працюють у різних галузях, у тому числі – й науковій. І нас не може не радувати те, що ІФНТУНГ став майданчиком для презентації такої кількості студентських наукових робіт. Тож бажаю вам успіхів та перемог!» – сказав він.

У конкурсі прийняли участь студенти з відомих технічних університетів України: Києва, Харкова, Львова, Сум, Луцька, Житомира, Івано-Франківська, які мають напрацювання у нафтогазовій галузі. Компетентні  комісії з оцінки робіт працювали у 4 номінаціях:
- нафтогазова інженерія та обладнання нафтогазової галузі;
- енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості;
- економіка та управління в нафтогазовому комплексі;
- геологія, геофізика, екологія та геотуризм.

Дипломом III ступеня у номінації «Нафтогазова інженерія та обладнання нафтогазової галузі» нагороджено студентів кафедри ПОХНВ факультету ТеСЕТ СумДУ Валерія Ковтуна та Олександра Голохвоста з роботою «Оптимізаційне моделювання модульних сепараційних пристроїв багатофазних нафтогазових розділювачів» (науковий керівник – аспірант Старинський О.Є.).

З повагою, НТСА факультету ТеСЕТ!