До уваги абітурієнтів нова спеціальність - Комп’ютерна хімічна інженерія!

До уваги абітурієнтів! В рамках напряму підготовки (спеціальності) 133 - Галузеве машинобудування Ви можете отримати підготовку з нової спеціалізації (освітня програма) - Комп’ютерна хімічна інженерія!

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН підготовки бакалавра за спеціальністю (напрям підготовки) 133 - галузеве машинобудування зі спеціалізації (освітня програма) - комп’ютерна хімічна інженерія.

На кафедрі активно застосовуються інтегровані технології автоматизованого проектування з застосуванням сучасних CAD/CAM/CAE-систем у комп’ютерному моделюванні, конструюванні та дизайні основного технологічного обладнання установок хімічних та нафтогазопереробних виробництв. Проекти студентів, підготовлені під керівництвом провідних викладачів кафедри є переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2013/2014, 2015/2016 н.р. з галузі «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні». Саме у нас навчаються визнані на Україні та далеко за її межами «АСи» комп’ютерного 3D-моделювання, про це неодноразово доведено участю в конкурсі “Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования”.

Ліцензійні програмні продукти, що використовуються: SolidWorks, Autodesk Inventor, КОМПАС-3D, ANSYS та багато інших. Для студентів та викладачів надається безкоштовний доступ за програмою “Студентська спілка Autodesk” на повнофункціональні навчальні версії продуктів Autodesk Inventor Professional, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Plant 3D, Autodesk Plant Design Suite, Autodesk Factory Design Suite, AutoCAD Revit Architecture Suite, Autodesk AliasStudio і багато інших програм Autodesk для креслення, 3D моделювання та дизайну, а також навчальні матеріали.

В рамках проекту «Програма підтримки вищої школи» від світового виробника програмних комплексів для інтегрованої розробки АСУ ТП / АСУП компанії AdAstra Research Group, Ltd кафедрою отримано останню версію інструментальної системи базової лінії TRACE MODE® 6 класу SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) / HMI (Human Machine Interface) з офіційною технічною підтримкою від розробника та можливістю безкоштовного оновлення, яку в 2015/2016 н.р. запроваджено у навчальний процес в рамках викладання нової дисципліни «Автоматизація та комп’ютерне керування виробничих процесів».