Нові дисципліни за вибором з CAD\CAM\CAE\SCADA-систем

До уваги студентів напрямів підготовки
6.050502 - інженерна механіка та 6.050503 – машинобудування!

Для Вас з'явилася можливість вивчати дві нові цікаві дисципліни за вибором «САПР машин та апаратів» (6-семестр), «Комп’ютерне моделювання і оптимізація процесів гідромеханіки та тепломасообміну» (7-семестр), «Автоматизація та комп’ютерне керування виробничих процесів» (8-семестр) націлені на покращення Вашої комп'ютерної підготовки у напряму систем автоматизованого проектування і компьютерного керування технологічними процесами.

Для студентів спеціальності ХМ своєчасне вивчення вище вказаних дисциплін значно полегшить подальше курсове та дипломне проектування, а також виконання магістерських робіт. Тому вказані дисципліни за вибором для студентів напряму підготовки 6.050503 – машинобудування фахового спрямування 05050315 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» є обов’язковими для вивчення!

Робоча програма навчальної дисципліни “САПР машин та апаратів”
Робоча програма навчальної дисципліни “Комп’ютерне моделювання і оптимізація процесів гідромеханіки та тепло масообміну”

Навчання безкоштовне у рамках навчального плану за вказаними напрямами підготовки. Не впустіть свій шанс, зробіть правильний вибір!