В рамках міжнародної наукової співпраці відбувся захист кандидатських дисертацій

12 грудня 2014 р. у спеціалізованій вченій раді К 55.051.04 Сумського державного університету (СумДУ) відбувсь захист двох дисертацій на здобуття наукового ступеня Doctor of Philosophy (Ph.D.) зі спеціальності 05.17.08 - процеси та обладнання хімічної технології, який став можливий в рамках міжнародного наукового співробітництва з іноземними громадянами (Республіка Ірак), здобувачами кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ):

Al-Rammahi Mustafa M. M., тема дисертації "Гідродинамічні характеристики інерційно-фільтруючих  сепараторів".

Mohammed Abdullah D. M., тема дисертації "Гідравлічні характеристики вихрових розпилюючих протитечійних масообмінних апаратів".

Науковий керівник – зав. кафедри ПОХНВ факультету ТеСЕТ СумДУ, д.т.н., проф. Склабінський Всеволод Іванович.

Вітаємо з успішним захистом здобувачів та наукового керівника. Бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!