en_GB.utf8, en_GB.UTru_RU.utf8uk_UA.UTF-8

Контактна iнформацiя:

Україна, 40007, м.Суми, вул.Римського-Корсакова 2

 info@pohnp.sumdu.edu.ua 

+38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73, 33-10-24

+38(0542)33-40-58

qr-code

Як нас знайти на мапі 

кафедра ПОХНВ СумДУ на Яндекс-картах

Ми on-line

Processes and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on FaceBookProcesses and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on Linkedin

Форма авторизаціїЗараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Зворотній зв’язок

Будь-які пропозиції щодо редагування та розміщення нової інформації на сайті можна надсилати на e-mail

Знайшли орфографічну помилку? Виділіть її мишкою і натисніть

Система Orphus

Студент кафедри переможець конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість»

23-26 березня на базі Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість».

Уже традиційно переможцями на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» стали студенти факультету ТеСЕТ СумДУ. Серед них, вже 7 років поспіль головну винагороду конкурсу (диплом І ступеня у номінаціях «обладнання нафтогазової галузі» та «нафтогазова інженерія») отримують студенти, які навчаються на випусковій кафедрі процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) факультету ТеСЕТ СумДУ. Це свідчить про високий потенціал СумДУ і про можливості кафедри готувати висококваліфікованих фахівців та науковців для нафтогазопереробної галузі промисловості.

Цього року дипломами І ступеня у номінації «обладнання нафтогазової галузі» нагороджено Усик Руслана та Дем’яненко Марину з міжкафедральним проектом «Дослідження процесів сепарації у комбінованому трифазному та газодинамічному сепараторах» (наукові керівники – к.т.н., старший викладач кафедри ЗМіДМ Іван Павленко та аспірант кафедри ПОХНВ Ольга Настенко).