Студент кафедри переможець конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість»

23-26 березня на базі Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість».

Уже традиційно переможцями на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» стали студенти факультету ТеСЕТ СумДУ. Серед них, вже 7 років поспіль головну винагороду конкурсу (диплом І ступеня у номінаціях «обладнання нафтогазової галузі» та «нафтогазова інженерія») отримують студенти, які навчаються на випусковій кафедрі процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) факультету ТеСЕТ СумДУ. Це свідчить про високий потенціал СумДУ і про можливості кафедри готувати висококваліфікованих фахівців та науковців для нафтогазопереробної галузі промисловості.

Цього року дипломами І ступеня у номінації «обладнання нафтогазової галузі» нагороджено Усик Руслана та Дем’яненко Марину з міжкафедральним проектом «Дослідження процесів сепарації у комбінованому трифазному та газодинамічному сепараторах» (наукові керівники – к.т.н., старший викладач кафедри ЗМіДМ Іван Павленко та аспірант кафедри ПОХНВ Ольга Настенко).