Вітаємо ювіляра доцента Михайловського Я.Е.

22 липня 2015 року виповнюється 50 років з дня народження доцента кафедри “Процеси і обладнання хімічних та нафтопереробних виробництв” Сумського державного університету (СумДУ) Михайловському Якову Емануіловичу.
Яков Емануілович у 1989 році закінчив СумДУ і отримав диплом з відзнакою інженера - механiка за спеціальністю “Машини та апарати хімічних виробництв”. Працював у науково-дослідному секторі, навчався в аспірантурі, у 1999 р. захистив кандидатську дисертацію. У 1989-1991 рр. – молодший науковий співробітник кафедри хімічної техніки та промислової екології, у 1997-1999 рр. – завідуючий лабораторією інженерного факультету, з 1999 р. – викладач кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв СумДУ. На даний момент - заступник завідувача кафедрою ПОХНВ, заступник декана факультету ТеСЕТ з питань дистанційної та заочної форм навчання.
Яков Емануілович досвідчений викладач, чуйна та доброзичлива людина. Він користується заслуженою повагою серед колективу кафедри, студентів та викладачів Сумського державного університету.
Від щирого серця вітаємо Вас, Яков Емануілович, з ювілеєм і зичимо міцного здоров’я, щастя, добра, успіхів та благополуччя.

В.о. ректора                                А.В. Васильєв