Науковці СумДУ здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

3 грудня 2015 року на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету відбулося засідання підсумкового семінару І Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2015». У роботі семінару взяли участь доцент кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв СумДУ Артем Артюхов зі студентами Олександром Кремнєвим та Володимиром Ведмедерою. Представлений проект відмічено дипломом І ступеня у номінації «Енергоефективність, енергоощадність, екологічно чисті технології та збалансований розвиток суспільства».

Загалом, у роботі семінару взяв участь 51 представник з 20 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ з різних регіонів України, зокрема з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Житомира, Миколаєва, Херсона, Сум, Одеси, Бердянська, Кам’янець-Подільського та Умані.

Вітаємо наших науковців та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!