З Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для вас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких.

Нехай прийдешній рік подарує нові перспективи та успіхи в реалізації запланованого, Новорічні свята принесуть у ваш дім достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнять ваші серця радістю і натхненням!

З повагою та найщирішими привітаннями
Ректор Сумського державного університету, проф. Анатолій Васильєв
Голова профкому працівників Сумського державного університету Валентина Боровик