Відзначено лауреатів конкурсу на кращу колекцію навчальних матеріалів, опублікованих у відкритому доступі на OpenCourseWare СумДУ

За підсумками загальноуніверситетського конкурсу на кращу колекцію навчальних матеріалів, опублікованих у відкритому доступі на OpenCourseWare СумДУ, лауреатом ІІІ ступеню став доцент кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) факультету ТеСЕТ СумДУ Артем Артюхов.

Всього для участі у конкурсі на кращу колекцію навчальних матеріалів, опублікованих у відкритому доступі на OpenCourseWare було подано 29 заявок, із них: від викладачів факультету технічних систем та енергозберігаючих технологій – 5, у тому числі від викладачів кафедри ПОХНВ (Артюхов А.Є., Артюхова Н.О., Михайловський Я.Е.) - 4.

Конкурс на кращу колекцію навчальних матеріалів, опублікованих у відкритому доступі на OpenCourseWare СумДУ, організовано в Сумському державному університеті для активізації методичної роботи, заохочення до використання викладачами технологій e-learning у навчальному процесі, впровадження концепції відкритих освітніх ресурсів та демонстрації кращих практик науково-педагогічного колективу університету.