Кафедру з екскурсією відвідали випускники машинобудівного коледжу СумДУ

В рамках профорієнтаційних заходів кафедру процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) Сумського державного університету (СумДУ) відвідали з екскурсією група студентів-випускників Машинобудівного коледжу СумДУ, які навчаються за спеціальністю 5.05050311 «Хімічне і нафтове машинобудування».

Нагадаємо, що кафедра ПОХНВ СумДУ ліцензована за 4-м рівнем акредитації, здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за триступеневою системою освiтньо-квалiфiкацiйних рiвнiв:
- бакалавр та магістр з галузі знань 13 - механічна інженерія за спеціальністю (напрям підготовки) 133 - галузеве машинобудування зі спеціалізацій (освітні програми):
    - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв;
    - комп’ютерна хімічна інженерія;
    - обладнання нафто- та газопереробних виробництв.
доктор філософії (PhD) за спеціальністю 161 - хімічні технології та інженерія (05.17.08 - процеси та обладнання хімічної технології).

За програмою екскурсії було заплановано ознайомлення майбутніх абітурієнтів зі спеціалізованими навчальними аудиторіями та науковими лабораторіями кафедри ПОХНВ СумДУ, серед яких:
- лабораторія ”Процесів та обладнання хімічних виробництв”;
- лабораторія ”Розрахунок та конструювання машин і апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв”;
- лабораторія “Машини та апарати хімічних виробництв”;
- науково-дослідна лабораторія грануляційного та масообмінного обладнання.

Завідувач лабораторіями Володимир Покотило разом з молодими викладачами та аспірантами кафедри зустріли учасників екскурсії, розповіли про особливості навчання, продемонстрували можливість проведення наукових досліджень з унікальними експериментальними стендами та перспективи впровадження дослідно-промислових розробок.

Ініціював захід та супроводжував групу молодий викладач Машинобудівного коледжу СумДУ Дмитро Забіцький. Учасники виражають вдячність заст. завідувача кафедри Руслану Острозі за організацію та супроводження заходу.

Новини на сайті Машинобудівного коледжу СумДУ