Випускника кафедри призначено головою правління АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»

30 грудня, напередодні Нового 2017 року, відбулась зустріч представників факультету технічних систем і енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) з головою правління АТ «Сумський завод «Насосоенергомаш» Олександром Ковтуном.

На початку зустрічі декан факультету Олександр Гусак привітав Олександра Ковтуна з призначенням на посаду голови правління акціонерного товариства «Сумський завод «Насосоенергомаш». Нагадаємо, що Олександр Ковтун є випускником кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв факультету ТеСЕТ СумДУ.

Завідувач кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів, професор Вільям Залога висловив сподівання на розширення  співпраці сучасної науки з промисловістю, залучення спеціалістів акціонерного товариства  у координації освітньої діяльності. Завідувач кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв, професор Всеволод Склабінський приділив увагу організації спільних проектів, як у підготовці фахівців, так і в проведенні наукових досліджень.

Голова правління акціонерного товариства Олександр Ковтун  розповів про функціонування та проблеми підприємства, висловив зацікавленість у співпраці з кафедрами, підтримав пропозиції фахівців Сумського державного університету по удосконаленню підготовки інженерів-механіків.

Під час візиту була досягнута домовленість у створенні робочої групи по забезпеченню ефективної роботи між акціонерним товариством «Сумський завод «Насосоенергомаш» та Сумським державним університетом.

Голова правління привітав колектив Сумського державного університету з Новим роком. Побажав творчої наснаги по підготовці фахівців, а студентам реалізації своїх задумів. Сторони висловлюють подяку за організацію та проведення зустрічі доценту  кафедри прикладної гідроаеромеханіки Олександру Котенко.