Переможці конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість»

28–29 березня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось підведення підсумків конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2016/2017 н.р. Дипломом I ступеня нагороджено студентів факультету ТеСЕТ СумДУ Марину Дем’яненко та Олександра Старинського з міжкафедральним проектом «Дослідження гідродинаміки та ефективності сепарації у нафтогазоводорозділювачах типу «Heater-Treater» (наукові керівники: доктор техн. наук, доцент кафедри ПОХНВ Олександр Ляпощенко; канд. техн. наук, доцент кафедри ЗМ і ДМ Іван Павленко), а також дипломом IІІ ступеня нагороджено студентів кафедри ПОХНВ Олександра Старинського та Марію Люшніченко з роботою «Дослідження гідродинаміки та ефективності сепарації блочних газосепараторів з інерційно-фільтруючими секціями» (наукові керівники: доктор техн. наук, доцент кафедри ПОХНВ Олександр Ляпощенко; канд. техн. наук, асистент кафедри ПОХНВ Ольга Настенко).