Науковці та студенти кафедри відвідали виставку OIL & GAS 2018

23 жовтня 2018 року наукові співробітники кафедри "Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ)" факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) Сумського державного університету (СумДУ) і студенти 3-5 курсів, що проходять підготовку з галузі знань 13 - механічна інженерія за спеціальністю (напрям підготовки) 133 - галузеве машинобудування зі спеціалізації (освітня програма) «Обладнання нафто- та газопереробних виробництв» відвідали XXI Міжнародну виставки нафтогазової промисловості «OIL & GAS 2018» та прийняли участь в Міжнародній конференції «Нафтогазова галузь України: виклики та можливості» (організатори - НАК «Нафтогаз України», АККО Інтернешнл, м. Київ).

В заходах взяли участь понад 30 підприємств, інститутів та професійних аналітичних редакцій з України та інших країн. Основні тематичні напрями: розвідка нафтових і газових родовищ; нові технології буріння; розробка морських і сухопутних нафтогазових родовищ; підготовка і переробка природного газу і конденсату; підземне збереження природного газу; розподіл природного газу, газові мережі; магістральний транспорт природного газу і нафти; діагноста в нафтогазовій промисловості; переробка нафти; устаткування для нафтогазової промисловості.

У виставковій експозиції "НАФТА і ГАЗ 2018" були представлені представлені компанії постачальники і виробники устаткування, сервісні і добувні підприємства з України і зарубіжжя. А саме компаній групи Нафтогаз - ГАЗ УКРАЇНИ, НАФТОГАЗ ТЕПЛО, НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ, НАФТОГАЗ-ЭНЕРГОСЕРВИС, УКРГАЗДОБЫЧА - а також компаній HEAT GROUP, VIKOIL, БТК-ЦЕНТР КОМПЛЕКТ, КИЕВГАЗ, РАДМИРТЕХ, САМГАЗ, САТУРН ДЕЙТА ИНТЕРНЕШЕНЛ, ХКБ ЇМ. А. А. МОРОЗОВА і інші. Значну частину експозиції займали компанії з Китаю: CPTDC, KERUI, CHENGDU BRIGHT, GOLDCARD SMART GROUP, HEILONGJIANG NORTH SHUANGJIA DRILLING TOOLS, HONGHUA GROUP, SHENGLI OIL FIELD FREET PETROLEUM STEEL PIPE, TIX CHINA VALVE. Представлені наукові досягнення, сучасні технології та обладнання, які будуть сприяти підвищенню ефективності роботи підприємств газової, нафтової та переробної промисловості, нафтогазового будівництва, екологічної безпеки та ресурсозбереження в складних кліматичних умовах.