Наковцями ННЦ «SSUChemTech» кафедри проведено науково-навчальний тренінг на замовлення ПрАТ «Смарт-Холдинг»

11-15 листопада 2019 року на базі Сумського державного університету (СумДУ) проведено науково-навчальний тренінг для керівного складу та провідних фахівців з нафтогазових технологій ПрАТ «Смарт-Холдинг», до якої входили представники керуючої компанії групи Smart Energy, ТОВ «ПРОМ-ЕНЕРГО ПРОДУКТ» та ПрАТ «УКРГАЗВИДОБУТОК» у кількості 8 осіб: Вадим Мащиков, директор департаменту з виробництва та капітального будівництва Smart Energy; ПрАТ «УКРГАЗВИДОБУТОК» - Олег Малиновський, головний інженер з видобутку; Ігор Добровольський, головний механік; Андрій Цейко, інженер з ремонту обладнання; Віталій Однороб, інженер-технолог цеху видобутку газу; ТОВ «ПРОМ-ЕНЕРГО ПРОДУКТ» - Василь Нащочич, головний технолог цеху видобутку газу; Юрій Ляшенко, майстер з видобутку нафти, газу та конденсату; Тарас Безцінний, майстер з ремонту обладнання.
Учасники успішно пройшли підготовку за тематичним планом та програмою «Теоретичні основи процесів стиснення, теплообміну і сепарації в поршневих компресорних машинах та установках» (науковий керівник – докт. техн. наук, професор, гол. наук. співробітник Олександр Ляпощенко), які проведено в рамках надання науково-консультаційних послуг за договором N51.18-20196.СП/03 від 23.10.2019 р. науковими співробітниками науково-навчального центру комплексного інжинірингу «SSUChemTech» (ННЦ «SSUChemTech») кафедри процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (ПОХНВ) факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ) СумДУ.
Програма підготовки включала такі елементи сучасних форматів заходів і активних методів навчання, як спікер-сесія, нетворкінг, кейси, коучінг-сесія, воркшоп, експертна сесія, сесія відповіді-питання. Для проведення заходів запрошені у якості спікерів – Сергій Шарапов та Віталій Маренок, коучер – Владислав Кондусь, експерти – Олександр Ляпощенко, Віталій Іванов, Іван Павленко, а для воркшопів запрошені – Андрій Папченко, Микола Сотник, Максим Скиданенко та Володимир Покотило.

Після запланованих заходів проведено оцінювання результатів підготовки, підведено підсумки і у присутності декана факультету ТеСЕТ Олександра Гусака, завідувача кафедри ПОХНВ Всеволода Склабінського, начальника ННЦ «SSUChemTech» Максима Скиданенка та наукового керівника програми тренінгу Олександра Ляпощенка учасникам урочисто вручено відповідні сертифікати!