Навчально-методичні видання кафедри

Врагов А.П. Гідромеханічні процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв : Навч. посіб.  — Суми : АЛАН-ЕКС, 2003. — 232 с. + Гриф МОН.

Врагов А.П. Теплообмінні процеси та обладнання хімічних і газонафтопереробних виробництв : Навч. посібник. - Суми : Університетська книга, 2006. - 260 с. + Гриф МОН.

Врагов А.П. Масообмінні процеси та обладнання хімічних і газонафтопереробних виробництв : Навч. посіб. - Суми : Університетська книга, 2007. - 284 с. + Гриф МОН.

Врагов А.П., Михайловський Я.Е., Якушко С.І. Матеріали до розрахунків процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв : Навч. посіб. - Суми : СумДУ, 2008. - 170 с. + Гриф МОН.

Врагов А. П. Оптимизационное проектирование абсорбционных колонн с использованием ПЭВМ: учеб. пос. / А. П. Врагов, Я. Э. Михайловский. — Суми : Сум ГУ, 2007. — 99 с.

Врагов А. П. Оптимизационное проектирование ректификационных колонн с использованием ПЭВМ [Текст] : учеб. пос. / А. П. Врагов, Я. Э. Михайловский. — Сумы : СумГУ, 2000. — 64 с. + Гриф МОН.

Врагов А. П. Оптимізаційне проектування класифікуючих кристалізаторів з використанням ПЕОМ [Текст] : навч. посіб. / А. П. Врагов, Я. Е. Михайловський. — Суми : СумДУ, 2004. — 98 с. + Гриф МОН.

Стороженко В. Я. Реактори об'ємного типу з перемішувальними пристроями (розрахунок та конструювання): навч. посіб. / В. Я. Стороженко, В. А. Смирнов. — Суми : СумДУ, 2011. — 283 с. + Гриф МОН.

Холин Б.Г. Центробежные и вибрационные грануляторы плавов и распылители жидкости. – М.:Машиностроение. – 1977. – 182 с.

Склабінський В.І. Технологічні основи нафто- та газопереробки: навчальний посібник / В.І.Склабінський, О.О.Ляпощенко, А.Є.Артюхов. – Суми: Сумський державний університет, 2011. – 187 с., + Гриф МОН.

Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв: навчальний посібник / В. І. Склабінський, А. Є. Артюхов, О. О. Ляпощенко, І. І. Шостаківський. – Суми: Сумський державний університет, 2015. –  343 с.

Врагов А.П. Гідромеханічні процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв Врагов А.П., Михайловський Я.Е., Якушко С.І. Матеріали до розрахунків процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (2008) 1 Врагов А. П. Оптимизационное проектирование абсорбционных колонн с использованием ПЭВМ Стороженко В. Я. Реактори об'ємного типу з перемішувальними пристроями Склабінський В.І. Технологічні основи нафто- та газопереробки Склабінський В.I. Обладнання газо- та нафтопереробних виробництв

Ляпощенко О.О. Создание 3D-модели кожухотрубчатого теплообменника с помощью CAD-системы КОМПАС-3D / О.О. Ляпощенко, В.М. Маренок, С.В. Денисенко. - Електронний засіб навчання каф. ПОХНВ. - Сумы: СумГУ, 2012.