Дисципліна "Технологічні лінії та комплекси хімічних виробництв (ТЛК ХВ)"

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Технологічні лінії та комплекси хімічних виробництв” (форма навчання - денна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Технологічні лінії та комплекси хімічних виробництв”

Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання лабораторних та індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни “Технологічні лінії та комплекси хімічних виробництв (ТЛК ХВ)” >>
Якщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Методичні вказівки і контрольні завдання до вивчення дисципліни "Технологічні лінії та комплекси хімічних виробництв" [Текст] : для студ. спец. 7(8).090220 "Обладнання хімічних виробництв i підприємств будівельних матеріалів" денної та заочної форм навчання / С. І. Якушко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2011. — 85 с.

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи «Дослідження процесу подрібнення сипких матеріалів у вібраційному млині» з дисципліни «Технологічні лінії і комплекси» [Текст] : для студ. спец. 7(8).090220 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» денної та заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2009. — 14 с.

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи «Дослідження гідродинаміки віялового розпилювача для масообмінних апаратів» з дисципліни «Технологічні лінії і комплекси» [Текст] : для студ. спец. 7(8).090220 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» денної та заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2009. — 12 с.

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи «Дослідження зрошувачів, що обертаються, для насадкових апаратів» з дисципліни «Технологічні лінії і комплекси» [Текст] : для студ. спец. 7(8).090220 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» денної та заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2009. — 14 с.

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи «Дослідження вібраційного гранулятора плавів» з дисципліни «Технологічні лінії і комплекси» [Текст] : для студ. спец. 7(8).090220 «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» денної та заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2009. — 13 с.

Врагов А.П., Михайловський Я.Е., Якушко С.І. Матеріали до розрахунків процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв (2008) 1Врагов А.П., Михайловський Я.Е., Якушко С.І. Матеріали до розрахунків процесів та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв : Навч. посіб. - Суми : СумДУ, 2008. - 170 с. + Гриф МОН.