Дисципліна "Процеси та обладнання газороздільних установок (ПОГРУ)"

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Процеси та обладнання газороздільних установок” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Процеси та обладнання газороздільних установок” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Процеси та обладнання газороздільних установок

Рабочая программа, методические указания и контрольные задания к изучению дисциплины "Процессы и оборудование газоразделительных установок": для студ. спец. 7.090220, 8.090220 "Оборудование химических производств и предприятий строительных материалов" дневной и заочной форм обучения / А. П. Врагов. — Сумы : СумГУ, 2004. — 30 с.

Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни “Процеси та обладнання газороздільних установок” >>
Якщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2013 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Врагов А.П. Процессы и оборудование газоразделительных установокВрагов А.П. Процессы и оборудование газоразделительных установок: учеб. пос. / А.П.Врагов. — Сумы : Университетская Книга, 2005. — 272 с.

Для студентів заочної форми навчання для виконання розрахункової роботи з дисципліни пропонується багаторівневе завдання, вибір здійснюється за бажанням студента:

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ з дисципліни "Процеси та обладнання газороздільних установок" (форма навчання - заочна, базове завдання)>>

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ з дисципліни "Процеси та обладнання газороздільних установок" (форма навчання - заочна, завдання підвищеної складності)>>

3D тренажер установки газофракціонування на газопереробному заводі: