Дисципліна "Технологічні основи нафтопереробки (ТОНПВ)"

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Технологічні основи нафтопереробки” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Технологічні основи нафтопереробки” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Технологічні основи нафтопереробки”

Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни “Технологічні основи нафтопереробки (ТОНПВ)” >>
лауреат III ст. OCW SSUЯкщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Склабінський В.І. Технологічні основи нафто- та газопереробкиСклабінський В.І. Технологічні основи нафто- та газопереробки: навчальний посібник / В.І.Склабінський, О.О.Ляпощенко, А.Є.Артюхов. – Суми: Сумський державний університет, 2011. – 187 с., + Гриф МОН.

Методичні вказівки і контрольні завдання до вивчення дисципліни "Технологічні основи нафто- і газопереробки": для студ. спец. 6.090220 „Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" / В. І. Склабінський, О. О. Ляпощенко, А. Є. Артюхов. — Суми : СумДУ, 2009. — 50 с. — 4-50.

Эмирджанов Р.Т., Лемберанский Р.А. Основы технологических расчетов в нефтепереработке и нефтехимии: Учеб. пособие для вузов. - М.: Химия, 1989. - 191с.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ з дисципліни "Технологічні основи нафтопереробки" (форма навчання - заочна)>>