Дисципліна "Процеси та апарати хімічних виробництв (ПАХВ)"

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Процеси та апарати хімічних виробництв” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Процеси та апарати хімічних виробництв” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Процеси та апарати хімічних виробництв

Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни “Процеси та апарати хімічних виробництв” >>
Якщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Врагов А.П. Гідромеханічні процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництвВрагов А.П. Гідромеханічні процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв : Навч. посіб.  — Суми : АЛАН-ЕКС, 2003. — 232 с. + Гриф МОН.

Врагов А.П. Теплообмінні процеси та обладнання хімічних і газонафтопереробних виробництв : Навч. посібник. - Суми : Університетська книга, 2006. - 260 с. + Гриф МОН.

Врагов А.П. Масообмінні процеси та обладнання хімічних і газонафтопереробних виробництв : Навч. посіб. - Суми : Університетська книга, 2007. - 284 с. + Гриф МОН.

Методические рекомендации и контрольные задания для самостоятельной работы по курсу "Процессы и оборудование химических производств" : для студ. спец. 7.090220 дневной и заоч. форм обучения. Ч.1 : Гидромеханические и теплообменные процессы и оборудование / А. П. Врагов, Я. Э. Михайловский. — Сумы : СумГУ, 2001. — 65 с.

Методические рекомендации и контрольные задания для самостоятельной работы по курсу "Процессы и оборудование химических производств": для студ. спец. 7.090220 дневной и заочной формы обучения. Ч.2 : Массообменные процессы и оборудование / А. П. Врагов, Я. Э. Михайловский. — Сумы : СумГУ, 2002. — 54 с.

Методические указания к выполнению лабораторных работ по разделу “Гидромеханические процессы” курса ПАХТ. Составитель Врагов А.П. – Сумы: Изд-во СумГУ, 2007.

Методические указания к выполнению лабораторных работ по разделу “Теплообменные процессы” курса ПОХП. Составители: Врагов А.П., Сапитонов А.В., Холин Б.Г. – Харьков: ХПИ, 1988.

Методические указания к выполнению лабораторных работ по разделу “Массообменные процессы” курса ПАХТ. Составитель Врагов А.П. – Харьков: ХПИ, 1987.

Методические указания к выполнению лабораторной работы “Определение коэффициента массопередачи при пленочном восходящем движении фаз” по разделу “Массообменные процессы” курса ПОХП. Составители: Холин Б.Г., Склабинский В.И. – Харьков: ХПИ, 1990.

Методические указания к выполнению лабораторной работы “Изучение равновесия между жидкостью и паром в бинарных растворах” по разделу “Массообменные процессы” курса ПОХП. Составители: Врагов А.П., Склабинский В.И. – Харьков: ХПИ, 1990.

Методические указания к выполнению лабораторной работы “Гидродинамика контактных устройств колонных массообменных аппаратов” по разделу “Массообменные процессы” курса ПОХП. Составители: Врагов А.П., Михайловский Я.Э. – Сумы: Изд-во СумГУ, 2007.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон для виконання РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ №1 з дисципліни "Процеси та апарати хімічних виробництв" (форма навчання - заочна)>>

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ шаблон журналу для виконання ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ з дисципліни "Процеси та апарати хімічних виробництв". Ч.2>>