en_GB.utf8, en_GB.UTuk_UA.UTF-8

  Contact Us:

  2 Rymskogo-Korsakova str., Sumy, Ukraine, 40007

   info@pohnp.sumdu.edu.ua 

  +38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73, 33-10-24

  +38(0542)33-40-58

  qr-code

  Find Us on Google-maps 

  PECPR Department of SSU on Google-maps

  On-line

  Processes and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on FaceBookProcesses and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on Linkedin

  Login Form  Users On-line

  We have 18 guests online

  Feedback

  Any suggestions on editing and posting new information on the site you can send by e-mail

  Found a bug? Select it and click

  Система Orphus

  Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

  Результати участі студентів спеціальності 05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв

  у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

   

  '2018/2019 н.р. Дипломами IIІ ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Валерія Ковтуна та Олександра Голохвоста з роботою «Оптимізаційне моделювання модульних сепараційних пристроїв багатофазних нафтогазових розділювачів» (науковий керівник – асп. Олександр Старинський)

  '2017/2018 н.р. Дипломами І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Олександра Старинського  та Валерія Ковтуна з роботою «Моделювання гідродинаміки та прогнозування ефективності роботи сепараційного обладнання установки стабілізації нафти» (наукові керівники – д.т.н., доцент Олександр Ляпощенко, к.т.н., асист. Ольга Литвиненко)

  '2016/2017 н.р. Дипломами І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Марину Дем’яненко та Олександра Старинського з роботою «Дослідження гідродинаміки та ефективності сепарації у нафтогазоводорозділювачах типу «Heater-Treater» (наукові керівники – д.т.н., доцент Олександр Ляпощенко, к.т.н., доц. Іван Павленко)

  '2016/2017 н.р. Дипломами IIІ ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Олександра Старинського та Марію Люшніченко з роботою «Дослідження гідродинаміки та ефективності сепарації блочних газосепараторів з інерційно-фільтруючими секціями» (наукові керівники – д.т.н., доцент Олександр Ляпощенко, к.т.н., асист. Ольга Настенко)

  '2015/2016 н.р. Дипломом II ступеня (галузь «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні») нагороджено Володимира Ведмедеру  з роботою «Комп’ютерне моделювання гідродинаміки руху потоків у вихровому грануляторі» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

   '2015/2016 н.р. Дипломом I ступеня (галузь «Хімічна технологія») нагороджено Володимира Ведмедеру та Олександра Кремнєва з роботою «Дослідження гідро- та термодинамічних режимів роботи вихрового зваженого шару в грануляторах для виробництва пористої аміачної селітри» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

  '2015/2016 н.р. Дипломами І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Марину Дем’яненко та Олександра Старинського з роботою «Дослідження процесів сепарації у багатофункціональному нафтогазоводорозділювачі типу «Heater-Treater» (науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Ляпощенко )

  '2015/2016 н.р. Дипломом III ступеня (галузь «Екологія та екологічна безпека») нагороджено Олександра Кремнєва та Володимира Ведмедеру з роботою «Дослідження та розробка екологічно чистих технологій виробництва аміачної селітри із застосуванням вихрових апаратів» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

  '2014/2015 н.р. Дипломом ІII ступеня (галузь «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської сировини») нагороджено Володимира Ведмедеру з роботою «Дослідження процесів сепарації та класифікації гранул у вихрових грануляторах для одержання харчових продуктів» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

  '2014/2015 н.р. Дипломами І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Руслана Усика та Марину Дем’яненко з роботою «Дослідження процесів сепарації у комбінованому трифазному та газодинамічному сепараторах» (наукові керівники – к.т.н., доцент, докторант Олександр Ляпощенко, аспірант  Ольга Настенко)

  '2014/2015 н.р. Дипломом I ступеня (галузь «Хімічна технологія») нагороджено Володимира Ведмедеру та Олександра Фурсу з роботою «Розробка технології одержання пористої аміачної селітри у вихрових грануляторах» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

  '2013/2014 н.р. Дипломом ІII ступеня (галузь «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні») нагороджено Андрія Демченка та Олександра Фурсу з роботою «Комп’ютерне моделювання гідродинамічних умов роботи вихрового гранулятора» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

  '2013/2014 н.р. Дипломом І ступеня (галузь «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської сировини») нагороджено Олександра Фурсу з роботою «Гідродинамічні чинники роботи вихрових грануляторів зваженого шару для одержання харчових продуктів» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

  '2013/2014 н.р. Дипломами І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Руслана Усика та Олександра Сердюка  з роботою «Дослідження процесів сепарації та прогнозування ефективності блочних газосепараторів УКПГ для газових та газоконденсатних родовищ» (науковий керівник – к.т.н., доцент, докторант  Олександр Ляпощенко)

  ‘2012/2013 н.р. Дипломом І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Ольгу Настенко з роботою «Дослідження гідродинаміки та теплообміну у трубчастих контактних секціях зі шнековими елементами АВК МАУ для відбензинювання газу» (науковий керівник – к.т.н., доцент, докторант Олександр Ляпощенко)

  ‘2011/2012 н.р. Дипломами І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Ольгу Настенко та Анастасію Твердохліб з роботою «Моделювання та оптимізація процесів відбензинювання газів в установках НТС та НТА» (науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Ляпощенко)

  ‘2011/2012 н.р. Дипломом ІІІ ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Олену Смілянську з роботою «Абсорбери підготовки природного газу: визначення оптимальної конструкції вихрових тарілок з протитечійним рухом потоків» (науковий керівник – к.т.н., доцент Артем Артюхов)

  ‘2010/2011 н.р. Дипломом І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Юлію Парфило з роботою «Моделювання гідродинамічних процесів та розробка високоефективного газосепаратора тонкої очистки природного газу» (науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Ляпощенко)

  ‘2010/2011 н.р. Дипломом І ступеня (галузь «Хімічна технологія та інженерія») нагороджено Крістіну Коробченко з роботою «Визначення оптимальних технологічних та конструктивних параметрів роботи абсорберів очищення газу з вихровими масообмінно-сепараційними елементами» (науковий керівник – к.т.н., ст. викл. Артем Артюхов)

  ‘2010/2011 н.р. Дипломом III ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Руслана Острогу з роботу «Дослідження процесів отримання зрідженого пропан-бутану з нестабільної вуглеводневої сировини» (науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Ляпощенко)

  ‘2009/2010 н.р. Дипломом І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Крістіну Коробченко з роботою «Дослідження процесів сепарації та масообміну, моделювання роботи обладнання для підготовки вуглеводневих газів до фракціонування» (науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Ляпощенко)

  ‘2008/2009 н.р. Дипломом І ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Юлію Толстун з роботою «Розробка багатофункціонального абсорбера для очищення та осушення природного газу» (науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Ляпощенко)

  ‘2008/2009 н.р. Дипломом І ступеня (галузь «Хімічна технологія та інженерія») нагороджено Костянтина Жебу з роботою «Гідродинаміка вихрових потоків» (науковий керівник – д.т.н., професор Всеволод Склабінський)

  ‘2008/2009 н.р. Дипломами II ступеня (галузь «Нафтова та газова промисловість») нагороджено Альону Ніконець та Яну Бакаєву з роботою «Підвищення ефективності сепараційного обладнання нафтогазопереробних виробництв» (науковий керівник – к.т.н., доцент Олександр Ляпощенко)

  ‘2007/2008 н.р. Дипломом II ступеня (галузь «Хімічна технологія та інженерія») нагороджено Дмитра Ляпощенка з роботою «Інтенсифікація процесу перемішування у газорідинних реакторах ємнісного типу» (науковий керівник – д.т.н., професор Віталій Стороженко)