en_GB.utf8, en_GB.UTuk_UA.UTF-8

Контактна iнформацiя:

Україна, 40007, м.Суми, вул.Римського-Корсакова 2

 info@pohnp.sumdu.edu.ua 

+38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73, 33-10-24

+38(0542)33-40-58

qr-code

Як нас знайти на мапі 

кафедра ПОХНВ СумДУ на Яндекс-картах

Ми on-line

Processes and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on FaceBookProcesses and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on Linkedin

Форма авторизаціїЗараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Зворотній зв’язок

Будь-які пропозиції щодо редагування та розміщення нової інформації на сайті можна надсилати на e-mail

Знайшли орфографічну помилку? Виділіть її мишкою і натисніть

Система Orphus

e-Learning (дистанційне навчання)

Дистанцiйне навчання в СумДУ

Кафедра здійснює підготовку за дистанційною формою навчання фахівців з вищою освітою за освiтньо-квалiфiкацiйними рiвнями:

- бакалавр за напрямом підготовки 6.050503 - машинобудування (фахове спрямування 05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв);
- спецiалiст (інженер-механік) зі спеціальності 7.05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв.

Підготовка фахівців за дистанційною формою навчання здійснюється за профілізацією 05050315.01 – машини та апарати хiмiчних виробництв.

 

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.
Дистанцiйне навчання в нашому університеті дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання. Online-студія СумДУЦе ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу сучасним інформаційним технологіям в освіті та цінує свій час!

 

Переваги дистанційного навчання:

- 100% забезпечення необхідним для навчання матеріалом,

- постійний контакт з викладачами, необмежена кількість консультацій,

- вартість навчання є вдвічі дешевшою, ніж на денному відділенні, й меншою на 10% за заочну форму,

- економія часу й коштів на поїздки до університету,

- шанс отримати вищу освіту людям з обмеженими фізичними можливостями,

- можливість одночасного отримання двох спеціальностей (навчання за дуальними планами),

- поступове пристосування до комп’ютерних технологій, що знадобиться й у професійній діяльності.

У 2010 році в Регіональному центрі дистанційного навчання (РЦДН) СумДУ створено унікальну спеціалізовану online-студію, яка дозволяє забезпечити:
- проведення online-консультацій та занять для студентів дистанційної та заочної форми навчання,
- двосторонній аудіо й відеозв’язок викладача і студентів,
- необмежені можливості використання віртуальної сенсорної дошки для презентацій і віртуальних демонстрацій,
- запис і online трансляцію навчальних відеоматеріалів.

В студії одночасно можуть працювати до 4 викладачів. Кожне робоче місце звукоізольоване, обладнане засобами зв’язку з локальними центрами дистанційного навчання (ЛЦДН).

Відкрита освіта: безкоштовний доступ до цінних знань!

Приклади навчально-методичних розробок електронних засобів (тренажерів, симуляторів, імітаторів) навчання зі спеціальності

Ляпощенко О.О. Создание 3D-модели кожухотрубчатого теплообменника с помощью CAD-системы КОМПАС-3D / О.О. Ляпощенко, В.М. Маренок, С.В. Денисенко. - Електронний засіб навчання каф. ПОХНВ. - Сумы: СумГУ, 2012.

Віртуальний тур по пивоварному заводу «Славутич» (Carlsberg Group)Віртуальний тур по пивоварному заводу «Славутич» (Carlsberg Group), переглянь і стань справжнім спеціалістом у пивоварінні!

Особливість проекту полягає в його інтерактивності й інформативності. Поки відвідувачі розглядають процеси і етапи пивоваріння, приховані на реальному заводі в металеві чани і механізми, екскурсоводи розповідають усі особливості виробництва, звільняючи користувача від читання інформації. При бажанні завжди можна перервати розповідь і отримати довідку по незнайомих термінам. Окрім перегляду фотографій, користувач має можливість побачити процес виробництва в режимі реального часу за допомогою чотирьох веб-камер. При цьому спостерігати можна не тільки за тим, що відбувається в цеху розливу, але і в цеху бродіння, де температура повітря нижче нуля і доступ відвідувачів обмежений.

 

ЛВЗ PRIME приглашает всех желающих на виртуальную экскурсию по предприятиюВіртуальний тур по лікеро-горілчаному заводу PRIME

Віртуальні двері PRIME відкриті для бажаючих, а спосіб побувати на підприємстві простий. Для цього Вам знадобиться перейти за посиланням вище і 20 хвилин часу, який ви проведете цікаво і корисно. «Здравствуйте, мы рады вас приветствовать на лучшем ликероводочном заводе Европы – PRIME. Меня зовут Анна – я ваш экскурсовод. Сегодня вы узнаете, как производится качественная водка» - вітає з екрану чарівна Анна - штатний екскурсовод заводу PRIME. Разом з нею Ви здійснюєте подорож по заводу, переходите з цеху в цех, знайомитеся з виробництвом, заглядаєте в лабораторію, дегустаційний зал. Також перед вами відкриє двері «Перший український музей горілки», в якому представлено понад 1000 старовинних і сучасних експонатів. Для уважних екскурсантів творці пропонують вікторину і гру.