en_GB.utf8, en_GB.UTuk_UA.UTF-8

Контактна iнформацiя:

Україна, 40007, м.Суми, вул.Римського-Корсакова 2

 info@pohnp.sumdu.edu.ua 

+38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73, 33-10-24

+38(0542)33-40-58

qr-code

Як нас знайти на мапі 

кафедра ПОХНВ СумДУ на Яндекс-картах

Ми on-line

Processes and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on FaceBookProcesses and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on Linkedin

Форма авторизаціїЗараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Зворотній зв’язок

Будь-які пропозиції щодо редагування та розміщення нової інформації на сайті можна надсилати на e-mail

Знайшли орфографічну помилку? Виділіть її мишкою і натисніть

Система Orphus

Дисципліна "Проектування хімічних виробництв та основи САПР (ПХВ САПР)"

РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР” (форма навчання - денна)
РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР” (форма навчання - заочна)

РЕГЛАМЕНТ модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з навчальної дисципліни “Проектування хімічних виробництв і основи САПР”

1602 Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Проектування хімічних підприємств та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7.090220, 8.090220 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" денної і заочної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. М. Маренок. – Суми : СумДУ, 2008. – 81 с. – 9-87.

Курсова робота з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» є комплексним завданням, що узагальнює отримані знання, і є окремим розділом дисципліни. Під час її виконання студентами активно застосовуються інтегровані технології автоматизованого проектування з застосуванням сучасних CAD/CAM/CAE-систем для комп’ютерного моделювання, конструювання та дизайну основного технологічного обладнання установок хімічних та нафтогазопереробних виробництв.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Проектування хімічних виробництв та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7(8).05050315 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" денної та дистанційної форм навчання / О. О. Ляпощенко, В. М. Маренок, М. С. Скиданенко. — Суми : СумДУ, 2013. – 26 с.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Проектування хімічних виробництв та основи САПР" [Текст] : для студ. спец. 7(8).05050315 "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" заочної форми навчання / О.О.Ляпощенко, В.М.Маренок, М.С.Скиданенко, А.В.Логвин. — Суми : СумДУ, 2013. – 21 с.

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ бланк ЗАВДАННЯ на курсову роботу з дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>

Download-buttonЗАВАНТАЖИТИ бланк ТИТУЛЬНОГО АРКУША (обкладинка пояснювальної записки) на курсову роботу з дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>

 Навчально-методичні матеріали для забезпечення самостійної роботи
(в т. ч. електронні засоби навчання для виконання індивідуальних завдань)

ocw.sumdu.edu.uaДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС з вивчення дисципліни "Проектування хімічних виробництв і основи САПР" >>
Якщо Ви не підключені до вивчення та не маєте облікового запису, то пройдіть авторизацію на сайті дистанційного навчання в СумДУ за наступними реєстраційними даними щоб увійти до системи для вільного (безкоштовного) доступу:
логін: engineering
пароль: engineering
© 2006-2014 СумДУ. Усi права захищенi. При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове

Ляпощенко О.О. Создание 3D-модели кожухотрубчатого теплообменника с помощью CAD-системы КОМПАС-3D / О.О. Ляпощенко, В.М. Маренок, С.В. Денисенко. - Електронний засіб навчання каф. ПОХНВ. - Сумы: СумГУ, 2012.

 Повнофункціональну версію системи тривимірного моделювання КОМПАС- 3D для використання в учбових цілях можна завантажити за посиланням (попередньо ознайомившись з особливостями використання та ліцензійною угодою):
Завантажити безкоштовну навчальну версію КОМПАС-3D

Щось не виходить? Постав запитання на форумі користувачів ПЗ АСКОН!
http://forum.ascon.ru/

Обговорення, фото- та відеоальбом  студентських курсових робіт з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» можна переглянути на офіційній сторінці кафедри ПОХНВ СумДУ у соцмережі Вконтакті. Не знайшов свій проект - завантажуй!

Відібрані кращі студентські проекти з числа курсових робіт з дисципліни «Проектування хімічних виробництв та основи САПР» були представлені та неодноразово відмічені нагородами на конкурсі “Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования” (м. Москва, Росія):
‘2007-2008 - дипломи в номінації «За комплексне проектування промислового об'єкту»;
‘2008 - III місце в «середній» ваговій категорії;
‘2009 - III місце в «важкій» ваговій категорії;
‘2010 - II місце в «важкій» ваговій категорії.

Тому можна з гордістю сказати що саме у нас навчаються визнані на Україні та далеко за її межами «АСи комп’ютерного 3D-моделювання».

Результати участі студентів спеціальності 05050315 - обладнання хiмiчних виробництв i підприємств будівельних матерiалiв та переможці конкурсу «Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования» >>

Бронзовые АСы СумГУ © Ваш Шанс, 2009