en_GB.utf8, en_GB.UTuk_UA.UTF-8

Контактна iнформацiя:

Україна, 40007, м.Суми, вул.Римського-Корсакова 2

 info@pohnp.sumdu.edu.ua 

+38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73, 33-10-24

+38(0542)33-40-58

qr-code

Як нас знайти на мапі 

кафедра ПОХНВ СумДУ на Яндекс-картах

Ми on-line

Processes and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on FaceBookProcesses and Equipment of Chemical and Petroleum-Refineries Department on Linkedin

Форма авторизаціїЗараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Зворотній зв’язок

Будь-які пропозиції щодо редагування та розміщення нової інформації на сайті можна надсилати на e-mail

Знайшли орфографічну помилку? Виділіть її мишкою і натисніть

Система Orphus

Наукові розробки та інжинірингові послуги

Research & Development 01

ПЕРЕЛІК НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ТА ІНЖИНІРИНГОВИХ ПОСЛУГ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ КАФЕДРОЮ ПРОЦЕСІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ХІМІЧНИХ І НАФТОПЕРЕРОБНИХ ВИРОБНИЦТВ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ:

- надання науково-технічних консультацій в області процесів, машин та апаратів різних галузей промисловості;

- передпроектні обстеження промислових об'єктів (передпроектна підготовка);

- проектування хімічних машин та апаратів (складання технічних завдань (ТЗ), розробка технічних пропозицій (ТП), розробка конструкторської документації (ескізний/технічний проект, робоча конструкторська документація); розробка електронних моделей виробів (3D-моделей);

- компонування основного і допоміжного устаткування технологічних ліній та комплексів, монтажне опрацювання (3D), проектування інженерних мереж;

- комп'ютерне моделювання хіміко-технологічних процесів (ХТП); прогнозування і оцінка ефективності роботи машин та апаратів різних галузей промисловості;

- комп'ютерне моделювання напружено-деформованого стану посудин та апаратів, кінцево-елементний аналіз на міцність;

- оцифрування креслень, конструкторське 3D-моделювання і розробка електронних 3D-моделей виробів будь-якої складності та рівня деталізації по наданих кресленнях або художніх ескізах (фото), поверхневе 3D-моделювання та дизайн;

- рекламна візуалізація (Rendering) 3D-моделей (отримання фотореалістичних зображень) і презентаційна 3D-анімація;

- розробка демонстраційних навчальних відеороликів (2D і 3D-імітаторів) та інтерактивних кросплатформенних (Windows, Android) тренажерів (2D і 3D-симуляторів) з елементами доповненої (Augmented / Mixed Reality) або віртуальної реальності (Virtual Reality);

- виготовлення твердотільних прототипів та макетів 3D-моделей за технологіями швидкого прототипіювання (Rapid Prototyping) способом 3D-друку (матеріал - пластик ABS, PLA); розробка управляючих програм, для обробки і виготовлення деталей по 3D-моделях на CNC (верстатах з ЧПК).

ВІБРАЦІЙНИЙ ГРАНУЛЯТОР для виробництва мінеральних добрив. Впроваджено на десятках грануляційних веж у містах Одеса, Северодонецьк, Горлівка, Невиномиськ, Гродно, Навої, Фергана, Чирчік (СНГ), а також у Пулавах, Влоцлавіку (Польща), Стара Загора (Болгарія) та на інших заводах. Серед замовників обладнання були фірми “Urea Casale S.A.”.
ВИХРОВИЙ РОЗПИЛЮЮЧИЙ ПРОТИТЕЧІЙНИЙ МАСООБМІННИЙ АПАРАТ (ВРПМА). Застосування в галузях промисловості: хімічній; нафто- і газопереробній; харчовий; металургійній. Впроваджено на підприємствах України (м. Суми, м. Шостка) та РФ.
ВИХРОВИЙ ГРАНУЛЯТОР. Рекомендується для застосування в галузях промисловості: хімічній, нафтохімічній, харчовій, металургійній, фармацевтичній. Проходить впровадження на підприємствах України.
ГАЗОСЕПАРАТОРИ ІНЕРЦІЙНО-ФІЛЬТРУЮЧОГО ТИПУ. Рекомендуються для застосування в галузях промисловості: хімічній, нафтогазовій, нафтохімічній, металургійній. Впроваджено на нафтогазопереробному комплексі України: Качанівський газопереробний завод, представництво британської нафтогазової компанії Regal Petroleum Corporation Ltd.
НАФТОГАЗОВІ СЕПАРАТОРИ. ТРИФАЗНІ СЕПАРАТОРИ. ЕЛЕКТРОДЕГІДРАТОРИ. Рекомендуються для застосування в нафтогазопереробній галузі промисловості. Впроваджено на нафтогазопереробному комплексі Російської Федерації: Група «ЛУКОЙЛ», «Російська інноваційна паливно-енергетична компанія (РИТЭК)».
КЛАСИФІКУЮЧІ КРИСТАЛІЗАТОРИ. Галузі використання – хімічна та харчова промисловість. Впроваджені на промислових підприємствах СНД.
СТРУКТУРОВАНІ НАСАДКОВІ МАСООБМІННІ ТА СЕПАРАЦІЙНІ ЕЛЕМЕНТИ. Застосування: у якості насадки в апаратах процесів абсорбції та ректифікації в харчових, хімічних, газо- та нафтопереробних виробництвах. Впроваджено на Качанівському газопереробному заводі (Україна).
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ГРАНУЛЬОВАНИХ ОРГАНІЧНИХ І ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ. Галузі застосування: Сільське господарство (переробка сільськогосподарських відходів), Комунальне господарство (переробка комунальних стоків). Впроваджено на підприємствах України.
ГРАНУЛЯЦІЯ ЯДЕРНОГО (АТОМНОГО) ПАЛИВА. Галузь застосування: ядерна енергетика, виробництво паливних таблеток для стрижнів тепловидільних елементів (ТВЕЛів) ядерних реакторів.
ЗРОШУВАЧІ ТА РОЗПИЛЮВАЧІ, що обертаються. Призначені для розподілу рідини по перетину в насадкових колонних масообмінних апаратах та скруберах. Впроваджено на підприємствах СНД (Росія, Узбекистан).

Research & Development 02

Ми завжди раді знайомству з новими людьми, зацікавлені в налагодженні дружніх та взаємовигідних зв’язків, пропонуємо наші наукові розробки і сподіваємося, що вони зустрінуть реальну зацікавленість потенційних партнерів!

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Україна, 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова 2,
факультет технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ)
кафедра «Процеси та обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв» (ПОХНВ),

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

тел. +38(0542)33-71-24, 68-77-95, 33-70-73;

тел./факс +38(0542)33-40-58, 33-71-42.

1
2
3